سرفصل ۱ | فرم درخواست فعال سازی (۱.۵ دقیقه)

نحوه فعالسازی نرم افزار سفارش گیر پارسیک

اپلیکیشن سفارش گیر پارسیک بازوی قدرتمند شما برای انجام سریع‌تر و آسان‌تر کارها و سفارشات، حتی در شلوغ‌ترین ساعات روز است. همچنین به کمک این برنامه قادر خواهید بود که در کمترین زمان ممکن تمامی کارهای موجود را ساماندهی کرده و سفارشات خود را با دقت بالایی پیگری کنید.

روش فعال سازی 

پس‌ از نصب نرم افزار سفارش گیر پارسیک، اولین کار، فعالسازی این اپلیکیشن اندرویدی است. چراکه برنامه به‌صورت پیش فرض غیرفعال بوده و نیازمند اطلاعاتی خاصی است تا فعال شود. با وارد شدن به فضای نرم افزار، در گوشه بالا و سمت چپ، آیکون یک قفل بسته را مشاهده می‌کنید. این قفل در ابتدا به رنگ مشکی است و نشان دهنده غیرفعال بودن اپلیکیشن می‌باشد. برای فعالسازی نرم افزار کافیست مراحل ساده زیر را طی نمایید:

روش فعال سازی

  • مرحله اول: با کلیک بر روی آیکون قفل، صفحه‌ای برای شما نمایش داده می‌شود که شامل دو فیلد (کد مشتری و نام ویزیتور) است.مرحله اول فعال سازی
  • مرحله دوم: ازطریق حسابدار شرکت، می‌توانید کد مشتری را دریافت کنید. سپس با وارد کردن آن همراه با نام ویزیتور، هر دو فیلد را تکمیل نمایید. سپس بر روی گزینه ارسال کلیک کنید تا درخواست فعالسازی برای سرور شرکت ارسال شود.مرحله دوم فعال سازی
  • مرحله سوم: با وارد شدن به قسمت پشتیبانی (پایین صفحه، دومین آیکون از سمت چپ) دو شماره تماس را مشاهده می‌کنید که می‌توانید از طریق آن‌ها با پشتیبانی شرکت تماس بگیرید و درخواست فعالسازی خود را تأیید نمایید.
مرحله سوم فعال سازی
  • مرحله چهارم: پس از تأیید فعالسازی، اپلیکیشن را یکبار بر روی موبایل خود ببندید. سپس با وارد شدن مجدد به برنامه، خواهید دید که آیکون قفل که در قسمت بالای صفحه و سمت چپ بود، به شکل یک کلید سبزرنگ درآمده است. این موضوع نشان دهنده فعال شدن برنامه است.
پارسیک حساب
پارسیک در تهران