درس | مشتریان (۲ دقیقه)

آموزش بخش مشتریان اپلیکیشن سفارش گیر پارسیک

در آموزش مرحله ششم،به آموزش قسمت مشتریان می‌پردازیم. در این مرحله پس از ورود به اپلیکیشن سفارش گیر پارسیک، ابتدا وارد قسمت مربوط به مشتریان می‌شویم. پس از وارد شدن به این بخش مشاهده می‌کنید که در قسمت بالای صفحه دو کادر مربوط به گروه‌بندی و زیرگروه‌ است که توسط آن‌ها می‌توان گروه‌ها و زیرگروه‌های آن را انتخاب کرد.

 

بخش مشتریان

در گوشه بالای سمت چپ این بخش، قسمت مرتب‌سازی وجود دارد که توسط آن می‌توانید تنظیماتی را در رابطه با مرتب‌سازی انجام دهید. مرتب‌سازی‌ها معمولاً می‌توانند بر اساس سه مؤلفه کد شخص، نام شخص نزولی (مرتب‌سازی بر اساس حروف الفبا از ابتدا تا انتها) و نام شخص صعودی (مرتب‌سازی بر اساس حروف الفبا از انتها تا ابتدا) انجام می‌شود.

 

بخش فیلتر بندی

دقیقاً در زیر دو کادر مربوط به گروه‌بندی و زیرگروه‌ها، نواری متشکل از سه فیلتر بستانکار، بدهکار و ویزیت شده وجود دارد. به کمک این سه فیلتر می‌توانید راحت‌تر مشتری موردنظر را پیدا کنید. همچنین در زیر این قسمت یک کادر برای جستجو نیز وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده نمایید.

بخش فیلتربندی

بخش اشخاص

در قسمت پایین‌تر بخشی وجود دارد که می‌توانید در آنجا لیست اشخاص را مشاهده کرده و نسبت به ثبت سفارش‌ها اقدام نمایید. در لیست مشتری‌ها مواردی مانند نام مشتری، کد، آدرس و مانده‌حساب نمایش داده می‌شود. همچنین دو گزینه ویزیت و سفارش نیز وجود دارند که اگر انجام شده باشند به شکل ویزیت شده و سفارش داده در می‌آیند.

بخش اشخاص

پارسیک حساب
پارسیک در تهران
پارسیک در اهواز