پارسیک حساب
پارسیک حساب

نمایندگی نرم افزار حسابداری پارسیک

متقاضی محترم اخذ نمایندگی فروش نرم افزارهای حسابداری پارسیک، ضمن تشکر از حسن توجه و انتخاب پارسیک، خواهشمند است پس از مطالعه شرایط اولیه اعطای نمایندگی، اقدام به تکمیل فرم نمایید.

نمایندگی نرم افزار حسابداری یک بیزنس پرستیژ – بالا و سودآور است. برخلاف شرایط اخذ نمایندگی در سایر مشاغل و فرنچایزها، نمایندگی نرم افزار حسابداری نه نیازمند سرمایه چندان بالایی است و نه تعهدات و تضمینات به اندازه سایر مشاغل! یک بیزنس نرم افزاری که در پارسیک، ابزارهای تبلیغاتی و آموزشی نیز در اختیارتان قرار می گیرد. در پارسیک، مشتریان شهرستانی را به نماینده شهر خودشان ارجاع می دهیم تا ضمن حفظ فرصت، بتوانیم مدیریت بهتری بر کیفیت سرویس دهی و فروش داشته باشیم. همان چیزی که این برند را ساخته است.

توجیه اخذ نمایندگی نرم افزار حسابداری

نمایندگی نرم افزار حسابداری مناسب چه کسانی است؟

اخذ نمایندگی نرم افزار حسابداری پارسیک برای مشاغل زیر بسیار سودمند است و در عین حال مکمل شغل آنان نیز است

منافع ممکن الحصول نمایندگی نرم افزار

سوددهی و درآمد یکی از اصلی ترین معیارهای تصمیم گیری در خصوص اخذ هرنوع نمایندگی است. یک نمایندگی، هرچقدر هم که کالا و خدمات ارزشمندی داشته باشد اگر خواهان نداشته باشد، اگر توجیه فنی و اقتصادی برای امروز و فردا و فرداها نداشته باشد، عملا نمی تواند گزینه مناسبی تلقی گردد.

نرم افزارهای حسابداری در گروه بندی مختتلفی عرضه می گردند که برای هر صنفی متفاوت است. مانند نرم افزار حسابداری پخش مویرگی که برای شرکت های توزیع و پخش مویرگی مناسب است. نرم افزار حسابداری فروشگاهی که از مغازه ها تا فروشگاههای بزرگ استفاده می گردد و طیف وسیعی از مخاطبان در شهرهای مختلف دارند.

حداقل درآمد نمایندگی نرم افزارهای حسابداری پارسیک رقمی فی مابین ۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان الی ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان بعنوان کف درآمد می توانید در نظر بگیرید. نمایندگان فعال و خلاق و مسلط به بازاریابی این امکان را دارند که رقم های چندین برابری را کسب کنند.

 

شرایط دریافت نمایندگی نرم افزار حسابداری از شرکت پارسیک

مزایای نمایندگی پارسیک

فرم درخواست همکاری در فروش/نمایندگی نرم افزار حسابداری پارسیک

فرم درخواست نمایندگی

نام و نام خانوادگی(ضروری)

فایل ها را به اینجا بکشید
حداکثر اندازه فایل: 10 MB, حداکثر فایل ها : 3.
    لطفا از محل کار یا فروشگاه خود عکس بگیرید و در اینجا بارگزاری (آپلود) کنید. (حداکثر ۳ تصویر)
    نمایندگی چه شرکت های حسابداری دیگری را دارید؟(ضروری)

    نام شرکت ها را وارد کنید. (مثال: البرز/سامان/نور)
    پارسیک حساب